Gerucht: Sony brengt grote PlayStation-titels naar mobiel
Het lijkt erop dat PlayStation plannen heeft om grote titels naar mobiele apparaten te brengen. Dit blijkt uit een een vacature van Sony.
Recentelijk heeft Sony een nieuwe vacature geplaatst voor een 'Head of Mobile' bij Sony Interactive Entertainment PlayStation. Hiermee doelen ze op een succesvolle sollicitant die het voortouw neemt en talent heeft om "de ontwikkeling en strategie van mobiel gamen te leiden en de toekomst van gamen voor een wereldklasse studio te helpen vormen". Daarnaast wijst Sony erop dat de sollicitant "alle aspecten voor de uitbreiding van onze game-ontwikkeling van consoles en pc's tot aan mobiel en live-diensten leidt met de focus op het succesvol aanpassen van PlayStation's meest populaire franchises voor mobiel".
Sony heeft nog niets vrijgegeven over de werkelijke plannen. Ook het gerucht dat Last of Us Remake voor de PlayStation 5 in de maak is, moet nog bevestigd of ontkracht worden.
-
TrailerDave the Diver duikt op in Two Point Museum-update
Dave the Diver keert landwaarts voor wat nieuwe content in Dave the Diver x Two Point Museum. Speel Two Point Museum nu tijdelijk gratis op Xbox en pc!
0 reacties -
TrailerWe haten maandagen in Garfield - Escape From Monday
In Garfield - Escape From Monday dienen we het op te nemen tegen aubergines, wortels en spinazielasagna. Bekijk nu de onthulling van de 3D-platformer.
0 reacties -
Alles wat je moet weten overAlles wat je moet weten over: Assassin's Creed Black Flag Resynced
Assassin's Creed Black Flag Resynced staat op het punt om koers te zetten naar diens launch, maar niet voordat we jullie prangende vragen hebben...
0 reacties -
Game Over PodcastGame Over Podcast Seizoen 6, Episode 1: XBOX Game Studios in de problemen
Heb je de eerste aflevering van de Game Over Podcast Seizoen 6 LIVE gemist? Kijk dan hier de aflevering op je gemak terug!
0 reacties