Animal Crossing: New Horizons maakt Mr. Resetti werkloos
Een nieuwe feature in het aankomende Animal Crossing-deel betekent slecht nieuws voor een van de meest bijzondere Animal Crossing-dieren. Animal Crossing: New Horizons maakt Mr. Resetti namelijk werkloos.
In de huidige maatschappij lijkt het steeds lastiger aan een baan te komen of er een te kunnen blijven behouden. Ook in het aandoenlijke Animal Crossing lijkt dit de werkelijkheid. Het nieuwste deel dat volgend jaar op de Nintendo Switch verschijnt, maakt namelijk gebruik van een autosave-functie. Deze nieuwe functie zorgt ervoor dat de boze mol, Mr. Resetti, effectief zijn baan verliest. De mol zorgde er in de vorige delen namelijk voor dat je ontmoedigd werd je game af te sluiten zonder eerst je voortgang op te slaan. In een interview met nieuwssite Mashable geeft Nintendo-ontwikkelaar Aya Kyogoku aan dat Animal Crossing: New Horizons een autosave-functie gaat krijgen en het boze geschreeuw van Mr. Resetti dus niet meer nodig gaat zijn. Ze geeft hierbij echter wel aan dat Mr. Resetti op zoek wil naar een nieuwe baan en hij in de nieuwe game waarschijnlijk een andere rol gaat aannemen.
Animal Crossing: New Horizons verschijnt 20 maart 2020 voor de Nintendo Switch. Hopelijk heeft Mr. Resetti tegen die tijd zijn nieuwe rol gevonden op het Animal Crossing-eiland.
Laatste reacties