Industrie
Baas van Larian studio's zit in nauwe schoentjes door AI
gisterenSwen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Dit is het tiende deel en laatste deel van 'Wat staat er op het spel'. In dit artikel proberen we een indruk te geven wat je allemaal kunt winnen met jouw stem. Je kunt je stem uitbrengen op één van door ons gekozen vijf genomineerde games, uit negen verschillende rubrieken.
Dit jaar zijn er ongelofelijk veel goede games uitgekomen. Helaas kunnen niet alle games winnen. Je kunt met jouw stem invloed uitoefenen op wie de winnaar wordt van de Gameliner Awards 2010.
De volgende prijzen heeft Ubisoft aan ons beschikbaar gesteld om weg te geven:
En de rest wat ik nog vergeten ben.
Wat is jouw favoriete game van 2010? Laat hieronder een reactie achter.
Industrie
Swen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Trailer
Later deze maand krijgt Ratatan de 'Descent of the Dark Ratatan'-update. Trommel je leger maar op en probeer deze uitdagende nieuwe vijanden te verslaan!
Trailer
Sprint City is de nieuwe movement-first platformer van de makers van SpeedRunners. De competitieve 2D-game verschijnt in 2026 in Steam Early Access.
Winacties
Kunnen we kinderen? Tijdens de Gameliner Awards 2025 vallen er genoeg prijzen te winnen. Denk bijvoorbeeld aan De Sims 4 SpongeBob Kinderkamer en Huis...