Nieuwe James Bond game in de maak
Activision heeft vandaag de titel voor de nieuwe James Bond game bekendgemaakt. James Bond: Blood Stone is de nieuwe naam en de game wordt ontwikkeld door Bizarre Creations.
De nieuwe James Bond is niet gebaseerd op een film, maar het script wordt wel geschreven door de screenwriter van de films Bruce Feirstein. Blood Stone wordt een mix tussen een third-person-shooter en een racegame. De stemmen worden ingesproken door de acteurs van de films, Daniel Craig en Judi Dench.
Als Bondgirl maakt zangeres Josh Stone haar debuut als Nicole Hilton. Ook is zij verantwoordelijk voor de titelsong 'I'll Take it All'.
De datum van verschijning is niet bekend, maar wel dat James Bond: Blood Stone zal verschijnen op de pc, Xbox 360 en PlayStation 3.
-
TrailerDestiny 2: The Collection nu verkrijgbaar met alle DLC, raids en dungeons
Destiny 2: The Collection is nu verkrijgbaar en bevat alle belangrijke DLC, raids en dungeons. Wees er snel bij, De complete bundel kost tijdelijk €24,49!
0 reacties -
PollPoll: Update Wat was de beste show dit Summer Showcase Seizoen?
Summer Showcase Seizoen 2026 zit erop. Welke showcase was volgens jou de beste? Stem in onze poll en laat iedereen weten welke show jouw favoriet was.
35 reacties -
LiveblogNintendo Direct 9 juni 2026 - Alle games en aankondigingen
In de Nintendo Direct-liveblog van 9 juni 2026 nemen we je mee door de showcase. Alle games en aankondigingen vind je terug in dit artikel!
177 reacties -
OverzichtDeze third-party-games komen ook naar Nintendo Switch 2
De nieuwste Nintendo Direct zat vol met third-party aankondigingen. Misschien heb je deze nog gemist. Bekijk ze nu.
1 reactie