EA brengt ons meerdere Spore games dit jaar (PC)

Door: Rob Tijm

vrijdag 23 januari 2009 - 07:57

Vorig jaar verscheen op 5 september het lang verwachte Spore. In de game krijg maak en ontwikkel je jouw eigen wezentje (oftewel 'creature'). Net als in het echte leven maakt je creature een ontwikkeling door en wordt hierdoor steeds groter en sterker.

EA heeft nu bekend gemaakt dat er dit jaar vier nieuwe Spore games uit zullen komen. Het zal om de volgende games gaan:

Spore Galactic Adventures (PC)
De expansion pack voor Spore op de PC, en staat gepland om in de lente van dit jaar uit te komen.

Spore Creature Keeper (PC)
Een game voor kinderen, in de game kun je je eigen Creature laten opgroeien en met ze spelen. Het klinkt als een soort Tamagotchi game voor de PC.

Spore Hero (Wii)
Een adventure game die zich vooral richt op creativiteit en ontwikkeling en is speciaal ontwikkeld voor de controls van de Wii.

Spore Hero Arena (DS)
Het vervolg op Spore Creatures in de game zul je het op kunnen nemen tegen anderen ceatures op de DS.


EA heeft nog niet bekend gemaakt wanneer de games precies uit zullen komen. Zodra wij meer info weten over de Spore games zul je het op Gameliner kunnen lezen.

Informatie over: Spore

logo

Genre:
Simulatie 
Uitgever:
Electronic Arts
Ontwikkelaar:
Maxis
Online:
Ja
Leeftijd:
12+
Release:
05 september 2008

Reacties

Stephan Stephan

Hero

620 berichten

23 januari 2009 - 10:21
En melken maar!
Rob Rob

Pwner

258 berichten

23 januari 2009 - 12:10
Ik hoor de games al loeien
Kloothommel Kloothommel

Boss

1809 berichten

23 januari 2009 - 12:41
Lame...
De EA legbatterij gaat weer aan de slag.....
Peter Peter

Boss

1888 berichten

23 januari 2009 - 13:53
Die expansion had ook al in de originele gemogen vind ik, zoals ook de anderen die wellicht nog komen.

De andere games, tja, denk dat uitmelken wel de juiste term is.

Je moet ingelogd zijn om te reageren.

inloggen