Nieuwe informatie Super Smash Bros.
In een interview met de website Polygon heeft Super Smash Bros. director Masahiro Sakurai meer informatie over de Wii U en 3DS game onthuld.
Sakurai vertelde dat de snelheid van de game tussen die van Super Smash Bros. Melee voor de GameCube en Super Smash Bros. Brawl voor de Wii in zou liggen. Ook liet hij weten dat de personages niet meer kunnen struikelen aangezien veel spelers dit vervelend vonden.
De Wii U-versie zal niet de mogelijkheden van de GamePad ondersteunen. Sakurai liet weten dat het niet eerlijk zou zijn als één speler de functies van de GamePad zou kunnen gebruiken en de andere spelers niet.
Ten slotte zal er geen cross-play mogelijk zijn tussen de Wii U- en 3DS-versie ondanks dat ze nagenoeg het zelfde zullen zijn. Wel zal er via internet een verbinding tussen beide versies zijn, maar Sakurai wilde niet vertellen hoe dit precies zal werken.
-
TrailerC.A.B.A. brengt door Backrooms geinspireerde game naar VR
C.A.B.A. is een gloednieuwe VR-horrorgame gebaseerd op een level uit The Backrooms. Verken een vervloekt metrostation en overleef de duistere krachten.
0 reacties -
Game review1Solarpunk review - Levert te weinig energie op
Duurzame survivalcraft op zwevende eilanden: dat is Solarpunk. Bouw je thuisbasis en automatiseer deze volledig om in dit universum te overleven.
1 reactie -
IndustrieSteam wordt ook in Nederland ter verantwoording geroepen
De Stichting Consumenten Competition Claims beschuldigd Valve/Steam van het kunstmatig omhoog houden van prijzen door misbruik van hun monopolie te maken.
6 reacties -
Game review1Schrödinger's Call review - Een ondergewaardeerde indiegem
Schrödinger’s Call schuwt niet weg om zware onderwerpen pontificaal op het scherm te toveren. Lees de Gameliner review over deze ondergewaardeerde...
1 reactie