Microsoft: 'De E3 gaat volledig om de games'

Tijdens de presentatie afgelopen dinsdag werden maar weinig games getoond. Het ging voornamelijk over de speciale features van het apparaat en met bijzonder de televisie die een belangrijke rol speelt voor de software gigant. Harvey Eagle, Marketing Director bij Xbox UK, heeft laten weten dat de presentatie precies is gegaan zoals bedoeld.

Eagle laat weten dat ze hun verhaal in twee keer wilde verspreiden. We kregen afgelopen dinsdag vooral veel informatie over de console en aanstaande E3 zal Microsoft zich volledig storten op de vijftien exclusieve-games die voor de consoles gaan verschijnen, waarvan er acht nieuw zijn.

"Ik snap dat mensen teleurgesteld zijn in de persconferentie van afgelopen dinsdag", zegt Eagle. "Games zullen altijd op de eerste plek komen bij Microsoft, maar als wij de kans zien om extra features te bieden dan grijpen wij die kansen met beiden handen aan", vult de beste man aan.

De volgende persconferentie van Microsoft is op 10 juni aanstaande.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.