Electronic Arts maakt toch weer games voor de Wii U
Bij weten ze niet zo goed meer wat ze nu precies willen. Blake Jorgensen, CFO bij Electronic Arts heeft onlangs in een interview laten weten dat er maar liefst nul Wii U-titels bij hun in ontwikkeling zou zijn.
Zojuist heeft Jeff Brown, woordvoerder bij Electronic Arts, tegenover website [url=http://www.polygon.com/2013/5/21/4351844/ea-developing-wii-u-games]Polygon laten weten dat ze nog bezig zijn met het zoeken naar een geschikte game voor de console.
FIFA 14 en Madden 25 zullen in elk geval niet verschijnen naar de Wii U.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: BioEden - Niet oordelen, maar uitproberen
Focus Entertainment verraste ons met de onthulling van BioEden en om te achterhalen of het ook een vermakelijke game is, zijn we direct in de demo gedoken.
0 reacties -
CommunityCommunity: Kijk morgen samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie
Schakel morgenmiddag om 15:30 uur in op ons YouTube-kanaal om samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie te kijken.
0 reacties -
TrailerDon't Kill Them All demo beschikbaar en Early Access in aantocht
Stap in de schoenen van een krijgsheer en leid je orcs naar een overwinning. Pas alleen wel op dat ze niet te enthousiast worden.
0 reacties -
TrailerJagex introduceert RuneScape's Player Avatar update
Vanaf nu zien de avatars in RuneScape er vele malen beter uit dan voorheen, want Jagex heeft de Player Avatar update uitgerold voor RuneScape.
0 reacties