Video: Toki Tori 2 komt op 4 april

Toki Tori 2, van de Nederlandse ontwikkelaar Two Tribes, komt op 4 april van dit jaar. Dit heeft de ontwikkelaar laten weten in een persbericht.

De game is enkele keren uitgesteld, maar nu moet het er toch echt van komen. De game zal exclusief te downloaden zijn voor de Wii U van Nintendo's eShop en maakt gebruik van de Wii U GamePad.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.