Laatste lading New Super Mario Bros. 2-DLC live
Nintendo brengt vanmiddag om 15:00 de laatste set DLC uit voor New Super Mario Bros. 2. De laatste twee pakketten die het spel er als DLC bij zal krijgen bevat onder andere één set waar drie enorm moeilijke levels inzitten. Die levels bevatten geen enkele munt: je muntenscore zal dus alleen gebaseerd worden op de overgebleven tijd aan het eind van het level.
De Japanse uitgever waarschuwt dan ook dat het 'Impossible Pack' alleen voor de echte Mario-pro's bedoeld is. Hieronder kan je een lijstje vinden met de nieuwe paketten:
-#9: Mystery Adventure Pack (€2,50, 3 sterren, 2 blokken)
-#10: Impossible Pack (€2,50, DANGER, 2 blokken)
-Two-Pack Set (€5,-, bevat #9 en #10, 3 blokken)
New Super Mario Bros 2 ligt al enige tijd in de winkels en is ook te koop via de Nintendo eShop, exclusief voor de Nintendo 3DS.
-
CommunityCommunity: Kijk morgen samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie
Schakel morgenmiddag om 15:30 uur in op ons YouTube-kanaal om samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie te kijken.
0 reacties -
TrailerDon't Kill Them All demo beschikbaar en Early Access in aantocht
Stap in de schoenen van een krijgsheer en leid je orcs naar een overwinning. Pas alleen wel op dat ze niet te enthousiast worden.
0 reacties -
TrailerJagex introduceert RuneScape's Player Avatar update
Vanaf nu zien de avatars in RuneScape er vele malen beter uit dan voorheen, want Jagex heeft de Player Avatar update uitgerold voor RuneScape.
0 reacties -
Game review6Bluey's Quest for the Gold Pen review - Bluey Magic
Bluey’s Quest for the Gold Pen biedt een charmant avontuur voor jonge gamers, maar heeft veel meer potentie in huis dan wat we nu zien. Lees nu de review.
6 reacties