Pc-versie RAGE krijgt patch
Naaste een Mac-versie van de game RAGE, heeft ontwikkelaar id Software ook een nieuwe patch voor de pc-versie uitgebracht.
De patch moet een aantal bugs verhelpen in de game. Ook moet de texture-problemen, waar de game last van heeft sinds de lancering, opgelost worden. De update zal mensen zoals onze eigen Joost, met een krachtige pc, een optie bieden de texture te verhogen.
De volledige changelog van deze patch versie 1.2, kun je terugvinden op website CVG.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
GeruchtGerucht: XBOX plant significante ontslagronde in juli 2026
Verontrustend nieuws vanuit het journalistieke platform Bloomberg. Volgens Jason Schreier plant XBOX een grote ontslagronde voor juli 2026.
4 reacties -
IndustrieUbisoft sluit meerdere studio's, 380 banen in gevaar
De reorganisaties bij Ubisoft zijn nog niet klaar. De studio's in Winnipeg en Belgrade worden gesloten, terwijl het Barcelona-team op de schop gaat.
6 reacties -
Game review2The 7th Guest Remake review - Een review van het elfde uur
Frietrick keerde nóg een keer (VR-loos) terug naar Huize Stauf voor The 7th Guest Remake. Lees in zijn review van het elfde uur hoe dat bezoek beviel.
2 reacties -
TrailerBradley the Badger schikt Focus Entertainment als uitgever
De meta-avonturengame Bradley the Badger heeft een nieuwe uitgever te pakken. Focus Entertainment en ontwikkelaar Day 4 Nite slaan de handen ineen.
1 reactie