Het regent klachten bij UPC over traag internet
De telefoon staat roodgloeiend bij UPC momenteel. Momenteel hebben meer dan duizenden klanten, onder wie ik, problemen met hun internetverbinding. De problemen zijn uiteenlopend; niet-ladende pagina's of trage verbindingen. In sommige gevallen wordt maar de helft van de internetsnelheid behaald.
De problemen zijn door het hele land heen. Op het forum van Chelloo laat een medewerker van UPC weten dat ze de zaak aan het onderzoeken zijn. Het forum beslaat inmiddels meer dan vijftig pagina's met deze klachten.
De UPC-medewerker vraagt om een ping en een traceroute te doen van de websites waarbij deze problemen voorkomen. De problemen zijn bij UPC nog niet bekend, maar zij nemen de klachten serieus.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: BioEden - Niet oordelen, maar uitproberen
Focus Entertainment verraste ons met de onthulling van BioEden en om te achterhalen of het ook een vermakelijke game is, zijn we direct in de demo gedoken.
0 reacties -
CommunityCommunity: Kijk morgen samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie
Schakel morgenmiddag om 15:30 uur in op ons YouTube-kanaal om samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie te kijken.
0 reacties -
TrailerDon't Kill Them All demo beschikbaar en Early Access in aantocht
Stap in de schoenen van een krijgsheer en leid je orcs naar een overwinning. Pas alleen wel op dat ze niet te enthousiast worden.
0 reacties -
TrailerJagex introduceert RuneScape's Player Avatar update
Vanaf nu zien de avatars in RuneScape er vele malen beter uit dan voorheen, want Jagex heeft de Player Avatar update uitgerold voor RuneScape.
0 reacties