Toxic Games zwemt na vier dagen al in het geld

Door: Alex Zweers

dinsdag 17 januari 2012 - 13:52

Onze lieve heer schepte de wereld in zes dagen. Ontwikkelaar Toxic Games was binnen vier dagen al binnen, dus dat is een winst van twee dagen. De ontwikkelaar verkocht namelijk in vier dagen tijd twaalfduizend exemplaren van de game Qube, dat meer dan negentigduizend dollar opbracht.

Voor het maken van de game heeft de ontwikkelaar nog geen negenduizend dollar hoeven lenen. Streep dat tegen elkaar weg en je houdt dus geld over. Hoera!

Dit laat investeerder Indie Fund gisteren weten in een persbericht. Indie Fund is een groep onafhankelijke ontwikkelaars, onder wie Jonathan Blow, Kellee Santiago en Nathan Vella die geld uitlenen aan beginnende ontwikkelaars tegen een zeer lage rente, om te kunnen starten met een eerste game.

In de game Qube moet je als gamer blokken bewegen om zo de uitgang te bereiken van het level. De game is alleen beschikbaar voor de pc.

Reacties

xRenZx xRenZx

Badass

719 berichten

17 januari 2012 - 18:41
Doen ze goed!

Je moet ingelogd zijn om te reageren.

inloggen