BioShock 2 in januari naar Mac (Mac)

Door: Justin Meijer

donderdag 22 december 2011 - 13:51

Feral Interactive, uitgever van Mac-games, heeft vandaag bekendgemaakt dat BioShock 2 in januari 2012 voor de Mac verschijnt.

Dit is bijna twee jaar later dan de PlayStation 3-, Xbox 360- en de pc-versie. Als goedmakertje zal er een extra multiplayergame bijzitten, namelijk The Fall of Rapture. Dit zal zich voor de originele BioShock afspelen. Hierbij werk je als een gemuteerd testobject voor plasmid-fabrikant Sinclair Solutions. Meer details zijn nog niet bekend.

BioShock 2 speelt zich tien jaar na het origineel af. Rond de Atlantische Kust worden er kleine meisjes ontvoerd naar de onderwaterstad Rapture. Jij speelt in de sequel als een Big Daddy, achtervolg je een onzichtbare vijand en zoek je naar antwoorden.

Reacties

UniQ Gamer NL UniQ Gamer NL

Hero

527 berichten

22 december 2011 - 13:53
Beter laat dan nooit


X360: UniQ G4M3R NL          PS3: UniQ_Gamer_NL          Steam: UniQGamerNL

Je moet ingelogd zijn om te reageren.

inloggen