Black ops gaat door...en door...en door...
Activision ziet nog genoeg mogelijkheden in Call of Duty: Black Ops. Zo hebben ze weer nieuwe content aangekondigd. En daarbij staat de teller op vier DLC-packs.
Je hoeft geen genie te zijn om uit te reken hoe duur Call of Duty: Black ops bij elkaar heeft gekost. Als je de adviesprijs neemt zit je rond de zestig euro. Daarbij komen nog drie extra DLC's die per stuk veertien euro kosten. Als de laaste mappack ook nog eens veertien euro gaat kosten, komen we uit op een charmante 116 euro.
Het opmerkelijke van deze map is het feit dat het alleen maar zombiemaps zijn.
De extra content zal de vier klassieke maps van Call of Duty: World at War bevatten, en nog een nieuwe map. Deze map gaat door het leven als Moon, want hoe kan het ook anders; de map speelt zich af op de maan. Activision vraagt 1200 Microsoft Points en zet de extra content vanaf 23 augustus beschikbaar op Xbox Live. De release van de PlayStation 3 en de pc zal niet veel later worden aangekondigd.
-
IndustrieRechtszaak tegen Pocketpair levert waarschijnlijk weinig op
Nintendo's en The Pokémon Company's rechtszaak tegen Palworld-ontwikkelaar Pocketpair gaat waarschijnlijk weinig opleveren.
0 reacties -
TrailerC.A.B.A. brengt door Backrooms geinspireerde game naar VR
C.A.B.A. is een gloednieuwe VR-horrorgame gebaseerd op een level uit The Backrooms. Verken een vervloekt metrostation en overleef de duistere krachten.
0 reacties -
Game review1Solarpunk review - Levert te weinig energie op
Duurzame survivalcraft op zwevende eilanden: dat is Solarpunk. Bouw je thuisbasis en automatiseer deze volledig om in dit universum te overleven.
1 reactie -
IndustrieSteam wordt ook in Nederland ter verantwoording geroepen
De Stichting Consumenten Competition Claims beschuldigd Valve/Steam van het kunstmatig omhoog houden van prijzen door misbruik van hun monopolie te maken.
8 reacties