PSN-hack kosten lopen in de miljoenen
Sony is vandaag naar buiten gekomen met de financiele schade die de PSN-hack heeft veroorzaakt.
De schade die is opgelopen door de PSN-hack is een bedrag wat ongeveer neerkomt op 123 miljoen euro, hoe Sony aan het bedrag komt wil het bedrijf niet zeggen.
Opmerkelijk is dat verschillende bedrijven en sites met schattingen kwamen die veel hoger waren, sommige sites berichtten zelfs dat de schade in de miljarden zou gaan lopen. Gelukkig voor Sony is dit niet gebeurd.
Het PSN werd aan het begin van deze maand gehackt, pas sinds ongeveer een week zijn er weer bepaalde opties op het PSN waar je gebruik van kan maken.
Sony heeft ook al aangegeven dat ze het PSN beetje bij beetje weer gaan vrijgeven aan de gebruikers.
-
TrailerStupid Never Dies toont meer stupiditeit in nieuwe trailer
Stupid Never Dies laat in een gloednieuwe trailer meer beelden van de absurde, zombie-game zien. De game verschijnt deze herfst voor PlayStation 5 en pc.
0 reacties -
NieuwsFysieke Steam Gift Cards worden niet meer bijgevuld, aldus Valve
Was je nog van plan fysieke Steam Gift Cards te kopen? Schaf ze dan vlug aan, want Valve gaat stoppen met het ondersteunen van deze kaarten.
4 reacties -
RecapRecap: Alle hoogtepunten van Summer Showcase-seizoen 2026
Van State of Play tot Nintendo Direct. Dit overzicht bevat de grootste aankondigingen, releasedatums en verrassingen van Summer Showcase-seizoen 2026.
8 reacties -
TrailerWo Long: Fallen Dynasty Complete Edition komt naar Switch 2
De op Chinese geschiedenis en mythologie baserende souls-like RPG Wo Long: Fallen Dynasty komt met de complete edition naar de Switch 2.
0 reacties