Plants vs. Zombies en Chuzzle deze maand op Android
Twee klassiekers van Popcap zullen deze maand nog de Android-apparaten berijken. Namelijk Plants vs. Zombies en Chuzzle. Dit maakte Popcap vandaag bekend.
Mensen die toegang hebben tot de Amazon Appstore, hebben geluk. De games zijn namelijk op deze Appstore al twee weken eerder verkrijgbaar dan op de Android Market. Als je de games download op de dag van release via de Amazon Appstore, krijg je ze zelfs gratis. De standaardprijs is 2,99 dollar, omgerekend dus ongeveer 2 euro.
We weten niet precies op welke dag Plants vs. Zombies beschikbaar zal zijn deze maand. Chuzzle is vanaf vandaag te downloaden via de Amazon Appstore.
-
PreviewPreview: BioEden - Niet oordelen, maar uitproberen
Focus Entertainment verraste ons met de onthulling van BioEden en om te achterhalen of het ook een vermakelijke game is, zijn we direct in de demo gedoken.
0 reacties -
CommunityCommunity: Kijk morgen samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie
Schakel morgenmiddag om 15:30 uur in op ons YouTube-kanaal om samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie te kijken.
0 reacties -
TrailerDon't Kill Them All demo beschikbaar en Early Access in aantocht
Stap in de schoenen van een krijgsheer en leid je orcs naar een overwinning. Pas alleen wel op dat ze niet te enthousiast worden.
0 reacties -
TrailerJagex introduceert RuneScape's Player Avatar update
Vanaf nu zien de avatars in RuneScape er vele malen beter uit dan voorheen, want Jagex heeft de Player Avatar update uitgerold voor RuneScape.
0 reacties