Dragon Quest VI eind mei naar Europa
Square Enix heeft bekendgemaakt dat ook wij binnenkort van de game Dragon Quest VI: Realms of Reverie kunnen genieten. De remake van de Super Nintendo-game zal op 20 mei moeten uitkomen in Europa voor op de DS.
Vandaag verscheen dan ook de announcement trailer. Daarnaast toonde de uitgever de packshot van de game, welke onderaan dit bericht te zien is.
In de game neem je het op tegen de demonische heer der duisternis, genaamd Murdaw. Je komt terecht in twee mystieke werelden, die je grondig moet doorzoeken om zo het mysterie te kunnen ontrafelen van deze werelden te kunnen ontrafelen.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties