Bijna een miljoen keer 3DS naar Europa
Tijdens de eerste drie weken na de launch van de Nintendo 3DS in Europa zal Nintendo ons een voorraad geven van bijna een miljoen handhelds. Om precies te zijn zal de uitgever ervoor zorgen dat er over drie weken verspreid 900.000 apparaatjes beschikbaar zijn.
In totaal wil Nintendo in het eerste jaar ongeveer vijf miljoen stuks van de 3DS verkopen. Met de 900.000 stuks ziet de uitgever de release blijkbaar optimistisch in, aangezien er voor de verkoop van een miljoen normale DS handhelds toentertijd drie maanden nodig waren.
-
TrailerBradley the Badger schikt Focus Entertainment als uitgever
De meta-avonturengame Bradley the Badger heeft een nieuwe uitgever te pakken. Focus Entertainment en ontwikkelaar Day 4 Nite slaan de handen ineen.
1 reactie -
TrailerHet is een bloedbad in nieuwe Nekome: Nazi Hunter-trailer
In de nieuwste trailer van Nekome: Nazi Hunter, genaamd '1941', zien we meer van de bloederige stijl die de actie-stealthgame hanteert.
1 reactie -
CommunityCommunity: Update Doe mee met de Gameliner WK 2026 Poule
Weet jij alles van voetbal? Of heb je gewoon geluk met voorspellen? Meld je dan aan voor de Gameliner WK 2026 Poule en laat jouw voorspellende gave zien.
18 reacties -
TrailerCrimson Moon heeft een september-releasewindow op het oog
De gotische actie-RPG Crimson Moon heeft een nieuwe releasewindow te pakken. Ontwikkelaar ProbablyMonsters denkt aan een september 2026-release.
0 reacties