Bungie legt aantal namen vast
Ontwikkelaar Bungie heeft een half jaar geleden vier merknamen vastgelegd die wellicht bedoeld zijn voor toekomstige games. Ook heeft de studio drie van deze vier merknamen een domeinnaam gegeven.
Het zou gaan om de volgende merknamen: Dead Orbit, Seven Seraphs, Osiris en New Monarchy.
Dit zijn de volgende domeinnamen geworden: DeadOrbit.com, DeadOrbit.net, DeadOrbit.org, NewMonarchy.org, SevenSeraphs.com, SevenSeraphs.net en SevenSeraphs.org.
In april van vorig jaar zijn Activision Blizzard en Bungie een samenwerking aangegaan voor de komende tien jaar. Daarmee kwam definitief een eind aan de exclusieve samenwerking tussen Bungie en Microsoft. Halo Reach is de laatste game van de hand van Bungie, daarna zijn er geen nieuwe games aangekondigd.
Wat we mogen verwachten van die nieuwe merknamen is nog onbekend, maar het is wel duidelijk dat Bungie hard werkt aan een leven na Halo. Als ze die projecten dezelfde kwaliteit mee kunnen geven als ze met de Halo serie hebben gedaan, kunnen we in ieder geval een mooie toekomst tegemoet zien wat betreft games van Bungie.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
15 reacties