Codemasters gaat de officiële Formule 1 game produceren
Codemasters heeft het stokje van Sony overgenomen en een exclusieve deal met de FIA afgesloten om vanaf 2009 de officiële Formule 1-game uit te brengen. Sony had in een eerder stadium aangegeven niet meer voor de licentiekosten te willen bètalen.
Codemasters heeft al veel ervaring opgebouwd met het produceren van racegames en is onder andere bekend van de TOCA, DTM en Colin McRae series en het aankomende Race Driver: GRID, waar veel van wordt verwacht. Rod Cousens, CEO van Codemasters, is dan ook zo trots als een pauw om dan ook de officiële Formule 1 game aan zijn portfolio toe te voegen.
Als wereldwijd de nummer één ontwikkelaar op het gebied van racegames, is het bemachtigen van de licentie van de Formule 1 het juweel op de racekroon van Codemasters. Het ziet er dus goed uit voor de Formule 1; de licentie wordt nu vertegenwoordigd door de uitgever die de afgelopen jaren heeft bewezen ijzersterke racegames te kunnen maken en de Formule 1-games zijn nu in handen van het bedrijf dat dit ook online waar kan maken.
De game wordt in 2009 uitgebracht op de verschillende consoles, PC en handhelds.
-
PreviewPreview: BioEden - Niet oordelen, maar uitproberen
Focus Entertainment verraste ons met de onthulling van BioEden en om te achterhalen of het ook een vermakelijke game is, zijn we direct in de demo gedoken.
0 reacties -
CommunityCommunity: Kijk morgen samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie
Schakel morgenmiddag om 15:30 uur in op ons YouTube-kanaal om samen met ons naar de Nintendo Direct presentatie te kijken.
0 reacties -
TrailerDon't Kill Them All demo beschikbaar en Early Access in aantocht
Stap in de schoenen van een krijgsheer en leid je orcs naar een overwinning. Pas alleen wel op dat ze niet te enthousiast worden.
0 reacties -
TrailerJagex introduceert RuneScape's Player Avatar update
Vanaf nu zien de avatars in RuneScape er vele malen beter uit dan voorheen, want Jagex heeft de Player Avatar update uitgerold voor RuneScape.
0 reacties