Reportage: Bonami Spelcomputer Museum

Door: Alex Zweers / 5 reacties
vrijdag 6 juli 2012 - 15:00

Woensdag 27 juni waren wij op bezoek bij het Bonami Spelcomputer Museum in Epe. Epe ligt in de buurt van Apeldoorn en is lekker goed bereikbaar met de auto. Als je met het openbaar vervoer gaat ben je vanaf Utrecht Centraal zo'n anderhalf uur onderweg, dus dat is ook nog redelijk te doen.

Robbert hield een interview met John Groenewold over het ontstaan van het museum. Zo laat John in het interview weten dat het museum is ontstaan nadat Naomi, zijn vrouw, zich nogal frustreerde over het feit dat ze alleen naar de Atari van haar buurman mocht kijken en er niet aan mocht komen om erop te spelen. Ze kocht daarom zelf maar haar eerste Atari toen ze op zichzelf ging wonen, waarna het uitgroeide tot een verzameling die nu in het museum uitgestald is.



Mocht je ook een bezoekje willen brengen aan het museum, dan is dat mogelijk van dinsdag tot en met zondag van 13:00-17:00 uur. Op de woensdag zijn ze een paar uur eerder geopend, namelijk om 10:00 uur 's morgens.

Je kunt voor maar zeven euro per persoon naar binnen. Bij vier personen is dat 25 euro en elke volgende persoon is dat zes euro extra. Meer informatie over de tarieven vind je hier. In het museum kun je met alle consoles en arcadekasten gratis spelen.

Reacties

Kloothommel Kloothommel

Rank:
Boss

Reacties:
1906 berichten

05 juli 2012 - 23:23
Vergeet deze niet:
UniQ Gamer NL UniQ Gamer NL

Rank:
Badass

Reacties:
1047 berichten

06 juli 2012 - 15:16
Dat ziet er zeker vet uit! Moet ik ook maar eens een keer langsgaan.
X360: UniQ G4M3R NL          PS3: UniQ_Gamer_NL          Steam: UniQGamerNL
usurper usurper

Rank:
Gamer

Reacties:
72 berichten

06 juli 2012 - 15:56
Ik ben er afgelopen winter geweest met mijn 2 zoons van 10.
We hebben een geweldige dag gehad. We konden de PS Vita uitgebreid proberen, maar ook pong spelen. Weten mijn kinderen nu ook wat ik vroeger speelde. Uren geflipperd. Tussendoor met de Kinect bezig geweest. Verder veel oude spellen/machines geprobeerd.
Versnaperingen tegen lage prijzen.

Ik kan alleen maar aanraden om er een keertje heen te gaan.
linksquest linksquest

Rank:
Boss

Reacties:
1191 berichten

07 juli 2012 - 10:12
heel mooi filmpje
Koen. Koen.

Rank:
Pwner

Reacties:
456 berichten

07 juli 2012 - 19:38
't was een leuk museumpie
inloggen