Laatste reviews
E3: Vooruitblik persconferentie Nintendo (Wii U)
Nintendo is een speciale uitgever op deze E3, aangezien zij de enige zijn waarvan bekend is dat ze eind dit jaar met een nieuwe console gaan komen. Wat dat betreft kun je natuurlijk verwachten dat een groot deel van hun persconferentie in het teken staat van de Wii U. Of dat klopt, zien we op dinsdag 5 juni, om 18:00 uur Nederlandse tijd. Hieronder kun je de vooruitblikken van Yan en Alex lezen.



Nintendo heeft een hoop waar te maken op deze E3. Niet alleen zal de Wii U zichzelf moeten bewijzen als méér dan alleen een opgevoerde Wii, ook de 3DS heeft nog niet de reputatie waar ze op gehoopt hadden. Wat kan de Wii U bijvoorbeeld in termen van online gaming? In hoeverre is het extra scherm een toevoeging? Welke games kunnen we verwachten? Nintendo heeft een jaar lang weinig losgelaten over de nieuwe console, dus hopelijk krijgen we nu onder andere een release datum. Ook de 3DS heeft een impuls nodig. Omdat er maar een handjevol echt goede games voor zijn uitgekomen, is de verkoop nog niet erg indrukwekkend. Om dit te veranderen zullen er dus een hoop goede titels aangekondigd moeten worden. Hopelijk is Nintendo dit jaar wat loslippiger.



Alle ogen zullen dit jaar ongetwijfeld op Nintendo gericht zijn, omdat ze het enige bedrijf zijn waarvan we weten dat ze iets hebben om te laten zien. Er is veel over ze geschreven, dus op veel vragen gaan we hopelijk een antwoord krijgen. De persconferentie vorig jaar was ietwat karig en daar heeft Nintendo dus enorm van kunnen leren. Ik verwacht dat ze het deze show helemaal gaan goedmaken. Niet alleen gaan we aankondigingen van nieuwe games zien, ook gaan we hopelijk heel veel mogelijkheden van de Wii U zien. Niet alleen de Wii U zal volop op het programma staan, ook zullen we een shitload aan Nintendo 3DS games de revue zien passeren.
Reacties
X360: UniQ G4M3R NL PS3: UniQ_Gamer_NL Steam: UniQGamerNL
X360: UniQ G4M3R NL PS3: UniQ_Gamer_NL Steam: UniQGamerNL
Inloggen
Laatste reacties
Releasekalender
Nu verkrijgbaar!
Topgebruikers
-
1.

-
2.

-
3.

Tweet